Zamieszkać wygodnie na Osiedlu pod Skarpą

Czytaj dalej
.

Zamieszkać wygodnie na Osiedlu pod Skarpą

.

Osiedle pod Skarpą w Fordonie to propozycja dla osób stawiających na aktywny tryb życia. To miejsce dla poszukujących swojej przestrzeni nieopodal centrum miasta i bliskim sąsiedztwie terenów do czynnego wypoczynku.

Walory lokalizacji

Dużym atutem lokalizacji, podkreślającym niepowtarzalny klimat osiedla, są okoliczne miejsca sprzyjające rekreacji, takie jak Las Gdański czy Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Wisły, które stanowią doskonałe miejsce do porannego biegania lub relaksu na świeżym powietrzu.

Dogodny dojazd

Lokalizacja inwestycji stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych mieszkańców miasta, ceniących dobrze skomunikowane centrum w połączeniu z łatwym dostępem do terenów zielonych. Warto zauważyć, że Fordon jest w dużej mierze samowystarczalny. Działają tutaj liczne instytucje publiczne, oświatowe i kulturalne, więc na pewno nie z każdą sprawą trzeba udawać się do centrum.

Co w pobliżu?

• Stacja PKP Bydgoszcz Akademia
• Przedszkole „O to chodzi”
• SP im. Misji Pokojowych ONZ
• Centrum Medyczne Pratia
• Centrum Rehabilitacji Neuron
• Apteka Przy Twardzickiego
• Siłownia i SPA Time For You
• Kino Jeremi
• Kościół pw. Świętej Faustyny
• PARIS

Budowa idzie pełną parą

- Pomimo istniejącej pandemii budowa nie została wstrzymana, jest realizowana zgodnie z planem. Ostatni -czwarty kwartał zabudowy Osiedla pod Skarpą składać się będzie z ośmiu budynków mieszkalnych. W urozmaiconej ofercie znajdują się zarówno chętnie nabywane kawalerki, jak i większe mieszkania czteropokojowe. Każdy z mieszkańców będzie miał dostęp do przestronnego ogródka lub balkonu, a w trosce o ich wygodę na osiedlu powstaną place zabaw dla dzieci urządzenia rekreacyjne i wygodne ławeczki dla odpoczywających. Z najwyższą starannością inwestor zadba o urządzenie zieleni, która będzie cieszyć mieszkańców przez cały rok.

W pierwszym etapie

Obecnie w ofercie Osiedla pod Skarpą powstają dwa etapy.

Budynki o numerach 15, 16 i 17, które zostaną oddane do użytkowania w maju 2021 roku. - Mamy jeszcze wolne mieszkania w tych budynkach. Zachęcam do skorzystania z oferty. Zainteresowanym potencjalnym mieszkańcom wyjaśnię, że tylko w dwóch budynkach 16 i 17 znajdzie się podziemna hala garażowa, w pozostałych już takiego miejsca dla samochodów nie przewidujemy. Natomiast w budynku 15 w części parteru zlokalizowane zostaną lokale usługowe - prawdopodobnie powstanie tam jeden sklep osiedlowy - mówi Kinga Piotrkowska, specjalistka ds. sprzedaży Jakon Inwest 3 w Bydgoszczy.

W drugim etapie

Ta oferta obejmuje dwa kolejne budynki o numerach 18 i 19 z naziemnymi miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Nabywcy mogą wybierać najodpowiedniejsze dla siebie spośród 60 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34 do 52 m kw. oraz o rozmaitych układach pomieszczeń od popularnych dwupokojowych po lokale trzypokojowe. Istnieje możliwość łączenia mieszkań.

Komfort i wygoda

Każda klatka schodowa posiadać będzie cichobieżną windę, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na wózki i rowery, a do mieszkań przylegać będą przestronny balkon lub ogródek. Zagospodarowanie części wspólnych, utwardzone dojścia, dojazdy i parkingi oraz plac zabaw – to dodatkowe udogodnienia dla przyszłych mieszkańców. Budynki będą gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku. Rozpoczęta jest już prowadzona sprzedaż tych mieszkań.

Atrakcyjna oferta

- W końcowym etapie zostaną zbudowane jeszcze trzy budynki. Na tym zakończymy budowę Osiedla pod Skarpą.
Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać szczegóły całościowej oferty, zapraszam do Biura Sprzedaży Mieszkań znajdujące się na terenie inwestycji - informuje specjalistka Kinga Piotrkowska.

Adres inwestycji: Bydgoszcz, skrzyżowanie ulic Z. Frydrychowicza i F. Schreibera
tel. 603-650-206
e-mail: [email protected]
www.jakon-inwest.pl

Zamieszkać wygodnie na Osiedlu pod Skarpą
Zamieszkać wygodnie na Osiedlu pod Skarpą

.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.