Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Wod. Kan. C.O. i Gaz

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Wod. Kan. C.O. i Gaz

Materiał informacyjny

Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Wod. Kan. C.O. i Gaz Stefan Piech to firma mająca kontakt z zawodem od ponad 30 lat, jako podmiot gospodarczy działająca na rynku od 1995r. W trakcie tych lat pracy w zawodzie zrealizowaliśmy wiele inwestycji budując sieci, przyłącza i instalacje gazowe, wodne, kanalizacyjne, grzewcze, klimatyzacyjne na bazie wody lodowej i gazowej w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, przemysłowym itp.

Zapewniamy wykonanie instalacji stosując profesjonalny sprzęt wykonując prace ziemne własną koparką. Prowadzimy sprzedaż materiałów , a także fachowe doradztwo i autoryzowany serwis kotłów i urządzeń firm: BWT, Vaillant, De dietrich, Ferroli, Saunier Duval, Beretta, Ariston, Hewalex polegający na uruchamianiu, bieżącej obsłudze i okresowych przeglądach gwarancyjnych.

Właściciel zakładu posiada uprawnienia do kierowania, nadzorowania i kontrolowania technicznego przy wykonywaniu wyżej wymienionych robót.

Współpracujemy z wiodącymi producentami i hurtowniami materiałów oraz urządzeń sanitarnych i grzewczych. Systematycznie bierzemy udział w kursach i szkoleniach.

Doradzctwo, wykonawstwo i serwis

Sieci i przyłącza:

Instalacje:

Kontakt
Stefan Piech

Hermanowa 73

tel. (17) 221 99 19
kom. 608 024 217

Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.