Joanna Krężelewska

Zabójstwo w Koszalinie. Wirtualna znajomość, spotkanie w realu i śmierć

Sąd dopytywał oskarżonego Piotra R. o listy, które wysyłał z aresztu. Pisał, że nie potrafi pogodzić się z tym, że popełnił okrutny czyn. Teraz do winy Fot. Radek Koleśnik Sąd dopytywał oskarżonego Piotra R. o listy, które wysyłał z aresztu. Pisał, że nie potrafi pogodzić się z tym, że popełnił okrutny czyn. Teraz do winy się nie przyznaje i nie wie, dlaczego... tak pisał.
Joanna Krężelewska

Poznali się na facebooku. Przejechała dla niego pół Polski. Do domu nie wróciła.

Przez wiele tygodni policjanci nie mogli ustalić tożsamości kobiety, której ciało odnaleziono w sierpniu w Koszalinie. Zginęła od kilku ciosów zadanych nożem w brzuch. Mozolna praca zaprowadziła śledczych prawie 600 kilometrów dalej - w okolice Białegostoku.

Stamtąd na spotkanie z poznanym w internecie mężczyzną przyjechała Elżbieta R.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.