Wyrzysk: 58-letni nauczyciel współżył z 14-letnią uczennicą. Przyznał się, ale do aresztu nie trafił

Czytaj dalej
Łukasz Cieśla

Wyrzysk: 58-letni nauczyciel współżył z 14-letnią uczennicą. Przyznał się, ale do aresztu nie trafił

Łukasz Cieśla

Nauczyciel z Wyrzyska w powiecie pilskim przyznał się do kilkukrotnego współżycia z 14-letnią uczennicą. Do aresztu nie trafił. Rozgoryczona takim rozstrzygnięciem jest matka dziewczyny. Uważa, że nauczyciel zmanipulował jej córkę i wykorzystał młody wiek.

Skandal wyszedł na jaw w styczniu tego roku. Wywołał skrajne komentarze - niektórzy bronili nauczyciela i pytali, dlaczego nastolatka „weszła w taki układ”. Pod naszym pierwszym tekstem padały komentarze krytyczne dla takiego postawienia sprawy. - Nauczyciele obwiniają dzieci, że prosiły się o molestowanie – napisał jeden z internautów.

Zbyt bliskie relacje łączące 58-letniego nauczyciela z 14-letnią uczennicą odkryła mama dziewczyny. Zwróciła uwagę na dziwne zachowanie córki. Niebawem na jej tablecie zauważyła jednoznacznie brzmiącą korespondencję z nauczycielem. Natychmiast poskarżyła się dyrekcji szkoły, ta zaczęła wyjaśniać sprawę. Nauczyciel początkowo próbował zaprzeczać, ale po chwili przyznał, że współżył z uczennicą. Został zatrzymany przez policję.

W dalszej części tekstu przeczytasz:

 • Dlaczego nauczyciela nie aresztowano?
 • Jak na oskarżenia zareagowała uczennica?
 • Co było w korespondencji między nauczycielem i dziewczyną?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Cieśla

Zajmuję się głównie sprawami kryminalnymi, śledztwami, prokuraturą i procesami sądowymi. Chętnie podejmuję również inne, ciekawe i kontrowersyjne tematy. Czasami piszę o polityce. Jestem współautorem reportaży telewizyjnych w "Superwizjerze TVN".

Wychodzę z założenia, że najciekawsi są ludzie i fakty.

W "Głosie Wielkopolskim" swoje pierwsze teksty opublikowałem jeszcze jako student, latem 2003 roku. Prywatnie jestem pasjonatem sportu pod różnymi postaciami, podróży i Gruzji, do której jeżdżę od kilkunastu lat.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.