Mirosław Dragon

Wypadek w Kozłowicach. Krzyczę do gapiów, proszę o pomoc. Nikt się nie ruszył!

Tragiczny wypadek w Kozłowicach z 21 czerwca. 43-letnia kobieta kierująca volkswagenem passatem zginęła na miejscu Fot. OSP Kozłowice Tragiczny wypadek w Kozłowicach z 21 czerwca. 43-letnia kobieta kierująca volkswagenem passatem zginęła na miejscu
Mirosław Dragon

To nowa społeczna plaga. Świadkowie wypadków, zamiast pomagać ofiarom, wyjmują telefony i robią zdjęcia. Będzie co wrzucić na fejsa...

Dwa tygodnie temu w tragicznym wypadku w Kozłowi-cach pod Gorzowem Śląskim czołowo zderzyły się volkswagen passat i audi A3. Zginęła 43-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca audi A3 zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się o naczepę jadącej z naprzeciwka ciężarówki i zderzył się z jadącym prawidłowo za tirem volkswagenem passatem. Kierująca volkswagenem 43-letnia mieszkanka Olesna zginęła. Tragedia jest tym większa, że w 2016 r. w wypadku zginęła jej 15-letnia córka. 43-letni mąż ofiary wypadku w Kozłowicach odniósł obrażenia, ale nie zagrażające jego życiu.

Ofiar wypadku byłoby jeszcze więcej, gdyby nie bohaterskie zachowanie Grzegorza Lacmańskiego, 20-letniego mieszkańca Kluczborka, który otworzył drzwi płonącego auta i wyciągnął rannych.

- Szybko zużyliśmy naszą gaśnicę. Przejeżdżający kierowcy, zamiast dać nam swoje gaśnice, woleli robić zdjęcia telefonami - mówi Andrzej Jurczok, wujek Grzegorza Lacmańskiego, który również razem z żoną Zofią brał udział w akcji ratowniczej. - W końcu pomógł nam kierowca jaguara.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mirosław Dragon

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.