Marta Gawina

Wybory samorządowe 2018. W realu kampania dopiero rusza, w internecie wrze od dawna

Wybory samorządowe 2018. W realu kampania dopiero rusza, w internecie wrze od dawna
Marta Gawina

Chwytliwe hasła, fake newsy, wzajemne oskarżenia, mnóstwo akcji, zdjęć, filmów. Tak w internecie promują się kandydaci na prezydenta Białegostoku. I widać ich na razie głównie w wirtualnym świecie. W rzeczywistym kampania dopiero się rozpędza.

Zdjęcia kandydatów jeszcze nie rzucają się w oczy. W kilkunastu miejscach widać tylko bilboardy, które przeciwko PiS-owi wytoczyła Platforma. Ale nawet ta akcja przeniosła się już do internetu. Wspomniane bilboardy stały się bowiem idealną pożywką dla twórców memów.

Z dobrodziejstw wirtualnego świata korzystają też kandydaci na radnych, czy prezydenta Białegostoku. I to właśnie tutaj kampania wyborcza trwa już na całego.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.