Joanna Krężelewska

Wnuczek z zarzutami zabójstwa. Zeznawali pracownicy socjalni

Daniel G. ma na koncie trzy wyroki zawieszenia - za oszustwo, wyłudzenie i pobicie. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie Fot. Radek Koleśnik Daniel G. ma na koncie trzy wyroki zawieszenia - za oszustwo, wyłudzenie i pobicie. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie
Joanna Krężelewska

87-letnia Wacława G. miała złamane wszystkie żebra. Niektóre wielokrotnie. Była duszona i bita. Biegły lekarz wykluczył przypadkowość powstania wielu z urazów. Za nami kolejna odsłona procesu 25-letniego Daniela G. w Sądzie Okręgowym w Koszalinie.

Prokurator zarzucił mężczyźnie, że od grudnia 2015 roku do maja 2017 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją babcią Wacławą G. Druga część aktu oskarżenia opisuje zbrodnię zabójstwa, do którego dojść miało 25 maja 2017 roku w jednym z mieszkań przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.