Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Arkadiusz Biernat

Ktoś zastawia śmiertelne pułapki na motocyklistów i rowerzystów w lesie?

Ktoś zastawia w lesie śmiertelne pułapki na motocyklistów i rowerzystów? Fot. YouTube Ktoś zastawia w lesie śmiertelne pułapki na motocyklistów i rowerzystów?
Arkadiusz Biernat

Ktoś zastawia linki na motocyklistów i rowerzystów w lesie koło Wodzisławia Śląskiego? Wideo z takim bezmyślnym zachowaniem pojawiło się w internecie. Sprawę wyjaśnia wodzisławska policja.

Co jakiś czas słyszymy w Polsce o zastawianiu na motocyklistów metalowych linek w lasach. Zazwyczaj przywiązane do drzew pomiędzy ścieżką na wysokości głowy są śmiertelną pułapką. Rozpędzony motocyklista wjeżdżając może nawet stracić życie. Czy w ten radykalny sposób ktoś chce walczyć w okolicach Wodzisławia Śląskiego?

Na jednym ze społecznościowych portali internetowych pojawił się film pod tytułem „Rozwieszamy linki w lesie koło Wodzisławia Śląskiego”. Widać na nim jak nieznany mężczyzna w kilku miejscach, do drzew w pobliżu ścieżek, mocuje linki. Po skończonym zadaniu na tle jednej z pułapek unosi nawet kciuk do góry w geście zadowolenia!

- Ty jesteś jakiś chory? Ludzi zabijasz? W Boga nie wierzysz? Trudno, ale żyj jakby On istniał - pisze pod filmem jeden z internautów.

Trudno jednak ocenić, czy zdarzenie rzeczywiście miało miejsce w okolicach Wodzisławia Śląskiego. Może być bowiem tak, że film jest tylko prowokacją. Wskazuje na to m.in. podejrzane konto, które nie posiada wielu subskrypcji (obserwujących internautów, co wskazuje poziom popularności, a zarazem wiarygodności), a jedynym jego filmem jest właśnie ten o zastawianiu linek na motocyklistów w lesie.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Arkadiusz Biernat

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Pro Media Sp. z o.o.