Matylda Witkowska

Wakacje z gwiazdą lepsze niż z rodziną. Celebryci zapraszają na wyjazdy

Popularna trenerka Anna Lewandowska co roku wyjeżdża z klientami na obóz sportowy Fot. Grzegorz Gałasiński Popularna trenerka Anna Lewandowska co roku wyjeżdża z klientami na obóz sportowy
Matylda Witkowska

Obóz sportowy z żoną piłkarza Anną Lewandowską, wyjazd na Bali z popularnym psychologiem Wojciechem Eichel­bergerem? Coraz częściej nie patrzymy, gdzie jedziemy na wakacje, ale z kim. Biura podróży prześcigają się w ofertach kursów i obozów prowadzonych przez celebrytów. Jeżdżą fani, osoby samotne i hobbyści.

Anna Lewandowska pojedzie z chętnymi na obóz sportowy, Wojciech Eichelberger na warsztaty rozwoju osobistego na Bali, a korespondent wojenny Andrzej Mel­­ler oprowadzi po ulubionych zakamarkach Wietnamu. Coraz częściej zamiast z przyjaciółmi lub rodziną spędzamy wakacje z celebrytami. Można w ten sposób przeżyć ciekawą przygodę, nauczyć się nowych rzeczy, a po powrocie pochwalić przed znajomymi.

Anna Lewandowska pojedzie z chętnymi na obóz sportowy, Wojciech Eichelberger na warsztaty rozwoju osobistego na Bali, a korespondent wojenny Andrzej Mel­­ler oprowadzi po ulubionych zakamarkach Wietnamu. Ile to kosztuje i kto najczęściej korzysta?

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Matylda Witkowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.