Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Violetta Porowska objęła rządy w opolskim PiS. Wicewojewoda zastąpila Katarzynę Czocharę

Czytaj dalej
Fot. Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Violetta Porowska objęła rządy w opolskim PiS. Wicewojewoda zastąpila Katarzynę Czocharę

Piotr Guzik

O zmianach w opolskim PiS mówiono już od jakiegoś czasu. Mało kto spodziewał się jednak, że nastąpią już teraz. Tymczasem władze partii postanowiły powierzyć stery wicewojewodzie Violetcie Porowskiej. Z rolą liderki pożegnała się posłanka Katarzyna Czochara.

O zmianach w kierownictwie PiS - wtedy jeszcze nieoficjalnych - informowaliśmy już w piątek. To właśnie w wtedy weszły w życie decyzje ścisłego kierownictwa PiS, które postanowiło dokonać roszad kadrowych w szeregu okręgów. Jednym z nich jest województwo opolskie. Formalną podstawą tych ruchów było wygaśnięcie kadencji regionalnych zarządów partii. W ich miejsce powołano jednoosobowych pełnomocników.

Violetta Porowska oficjalnie potwierdzając nową funkcję podziękowała posłance Katarzynie Czocharze za dwa lata kierowania PiS w regionie. Wskazała, że partii pod jej kierownictwem udało się dużo ugrać w wyborach samorządowych.

- Teraz przyszedł jednak czas na nowe wyzwania, które wymagają nowych liderów - komentowała pani wicewojewoda.
Violetta Porowska deklarowała, że będzie w stanie podołać łączeniu dotychczasowych obowiązków w urzędzie wojewódzkim z kierowaniem partyjną strukturą.

Wzburzenie w PiS po zmianie liderki. „Czochara się napracowała i dostała buta”

 • Katarzyna Czochara, posłanka PiS: W życiu doświadczyłam wielu ciężkich sytuacji. Ta zmiana nie jest aż tak bolesna, jak się może niektórym wydawać.
 • Wzburzenie w opolskim PiS po zmianie liderki.
Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Współadministatorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa oraz Pro Media Sp. z o.o z siedzibą w Opolu, ul. Powstańców Śląskich 9, 45-086 Opole. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Piotr Guzik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Pro Media Sp. z o.o.