Violetta Porowska jest ciągle obecna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją aktywność. Złośliwi mówią o niej „Księżna”

Czytaj dalej
Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Violetta Porowska jest ciągle obecna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją aktywność. Złośliwi mówią o niej „Księżna”

Piotr Guzik

W dniu urodzin Violetty Porowskiej przez jej gabinet przewinęła się pielgrzymka znanych osób. Były życzenia i kwiaty, a jubilatka każdą wizytę skwapliwie odnotowywała w mediach społecznościowych. - Bizancjum - komentują jej oponenci. - Wie, jak się sprzedać - zachwalają sojusznicy. Nikt nie ma wątpliwości, że po jesiennych wyborach Porowska znajdzie się w Sejmie. Tylko czy pomoże PiS w uzyskaniu wyniku jeszcze lepszego niż cztery lata temu?

Całowanie rączki zaczęło się od działaczy opolskiego PiS. Wśród nich byli Maciej Stefański (od niedawna prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu) oraz brzeski radny Wojciech Komarzyński. Spośród ludzi PiS uwieczniono też posła Antoniego Dudę, który był wśród składających życzenia podczas wizyty wicewojewody w opolskim KRUS.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Guzik

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.