Bogumiła Rzeczkowska

Trudno zakopać pod ziemią kilka milionów złotych

Trudno zakopać pod ziemią kilka milionów złotych
Bogumiła Rzeczkowska

Część ustczan postuluje, by miasto rozpoczęło poważną walkę ze smogiem. Tymczasem do ciepłowni nie można podłączyć wszystkich mieszkań ze względu na brak infrastruktury, a Empec nie buduje sieci na zapas.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o postulacie, który skierowało stu mieszkańców do burmistrza i rady w sprawie rozlokowania w różnych częściach miasta punktów pomiaru stanu powietrza. Autorzy postulatu apelują także, by władze miejskie podjęły działania, które zmienią przestarzały system grzewczy na ekologiczny, oraz edukacyjne o skutkach złej jakości powietrza.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.