TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów

Czytaj dalej
Materiał informacyjny TitanX Engine Cooling

TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów

Materiał informacyjny TitanX Engine Cooling

TitanX to globalny producent chłodnic do samochodów ciężarowych i autobusów. Jesteśmy firmą o szwedzich korzeniach, w której budujemy kulturę organizacyjną, gdzie w centrum stawiamy pracowników i ich bezpieczeństwo. W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Co to oznacza w praktyce?

Każdy nowy pracownik objęty jest programem mentoringowym. Mentorami wdrażającymi pracowników są ich współpracownicy, którzy najlepiej znają specyfikę pracy na danym stanowisku.

W firmie jest wprowadzony również program sugestii pracowniczych - Kaizen- każdy pracownik ma możliwość zgłaszania usprawnień na swoim stanowisku pracy oraz otrzymuje środki na ich realizację. W naszej firmie nagradzamy za rekordy, wspólnie celebrujemy sukcesy, ale też bierzemy wspólną odpowiedzialność za niepowodzenia. Wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są: praca zespołowa, uczciwość, odpowiedzialność, zwinność i doskonałość- we wszystkim co robimy bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. W TitanX Opole mamy jasno określone ścieżki kariery- każdy pracownik ma szansę na rozwijanie swoich kompetencji i umiejętności oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

OFERTY PRACY:

TitanX Engine Cooling
Ul. Północna 16
45-805 Opole

Tel: 77 889 01 88
E- mail: jobs.opole@titanx.com

Titanx Engine Cooling Sp z oo | Facebook
Titanx Cooling - Thermal Management Products & Solutions Sweden

Materiał informacyjny TitanX Engine Cooling

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.