Szlifowanie betonu bez znieczulenia [KOMENTARZ TYGODNIA]

Czytaj dalej
Bogusław Mrukot

Szlifowanie betonu bez znieczulenia [KOMENTARZ TYGODNIA]

Bogusław Mrukot

Co się dzieje z dobrą zmianą? Czy została spacyfikowana? Spisek i zdrada? Takie i podobne pytania mnożą się na forach i portalach społecznościowych. Zwolennicy PiS spod prawej ściany są zdezorientowani i zaniepokojeni.

Najpierw dymisja niezłomnych Beaty Szydło i Antoniego Macierewicza, a teraz kapitulacja przed Brukselą. Betonowemu elektoratowi PiS nie mieści się w głowach, że premier Morawiecki mógł zjeść prywatną (!) kolację z szefem Komisji Europejskiej, podczas której, o zgrozo, rzekomo mieli rozważać zgodę Polski na przyjęcie pół tysiąca syryjskich dzieci.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogusław Mrukot

Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, skończyłem podyplomowe studia o kierunku Funkcjonowanie Strefy Euro. Przygodę z dziennikarstwem zacząłem 33 lata temu, zanim zostałem wydawcą, byłem reporterem w dziale kryminalnym i społecznym, kierownikiem działu informacji i publicystą. Poznałem ten fach od podszewki. Oprócz redagowania, piszę komentarze na tematy polityczne i gospodarcze.
Pochodzę z Jeleniej Góry, ale od dawna czuję się Opolaninem i utożsamiam z naszym regionem. Jestem żonaty (z dziennikarką), mam trójkę dzieci oraz wnuczkę. Moja pasja to polityka, czytanie, futbol oraz... szachy. A od kilku lat ekologia, ta bez ekstremizmów.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.