Szkoła w Strzelcach Opolskich stworzyła hotel, żeby młodzież uczyła się zawodu

Czytaj dalej
Fot. Radosław Dimitrow
Radosław Dimitrow

Szkoła w Strzelcach Opolskich stworzyła hotel, żeby młodzież uczyła się zawodu

Radosław Dimitrow

Nietypowa pracownia powstała w technikum w Strzelcach Opolskich. Dzięki niej uczniowie klasy hotelarskiej mają nabrać doświadczenia.

W nowej pracowni wszystko zostało urządzone jak w prawdziwym hotelu. Jest hol, recepcja, zaplecze i część dla gości. Hotel „107”, bo taką nazwę przyjął obiekt (od numeru klasy, w której się znajduje) wyposażony jest w łóżka, szafy, stoliki i sprzęt, a dla personelu przewidziano prawdziwe mundurki. Obiekt dysponuje jednym dwuosobowym pokojem noclegowym.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Radosław Dimitrow

Jako dziennikarz „Nowej Trybuny Opolskiej” i portalu nto.pl staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmuję się sprawami, które są istotne dla mieszkańców. Relacjonowałem już m.in. przejście tornada, powódź, liczne procesy sądowe, a także ujawniałem informacje niewygodne dla władz: przypadki mobbingu i nieprawidłowości w pracy urzędów. Uważam, że praca dziennikarza polega nie tylko na opisywaniu, ale także naprawianiu rzeczywistości, dlatego przy okazji klęsk żywiołowych niosłem pomoc poszkodowanym, a podczas epidemii koronawirusa organizowałem wsparcie dla służby medycznej.

Na co dzień szczególnie bliskie są mi sprawy mieszkańców powiatów strzeleckiego i krapkowickiego. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Moją pasją jest filmowanie. Od 2017 r. pełnię w redakcji funkcję wydawcy wideo oraz kieruję pracą studia nto tv, które działa w Opolu. Jestem twórcą programów telewizyjnych i dokumentalnych.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.