Szarapowa na dopingu! [zdjęcia, wideo]

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Banas
Magdalena Zimna

Szarapowa na dopingu! [zdjęcia, wideo]

Magdalena Zimna

Maria Szarapowa przyznała, że podczas tegorocznego turnieju Australian Open została przyłapana na dopingu!

Tę sensacyjną informację przekazała wczoraj, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Zapowiedziała ją już w niedzielę, wzbudzając ogromne zainteresowanie mediów. Dziennikarze spekulowali, że tenisistka ogłosi ciążę, przerwę lub koniec kariery, ale takiej wiadomości nie spodziewał się nikt.

Rosjanka twierdzi, że zażywała meldonium, środek, który od początku tego roku jest na liście zakazanych. Szarapowa zapewniła, że substancja ta była częścią leku, który stosowała od dziesięciu lat (przepisany ponoć przez zaufanego lekarza).

- Zawiodłam siebie, fanów, całe tenisowe środowisko - mówiła ze łzami w oczach. Dodając, że spodziewa się poważnych konsekwencji, ale nie chciałaby żegnać się z ukochaną dyscypliną sportu. - Liczę na jeszcze jedną szansę - powiedziała.


RUPTLY/x-news

Magdalena Zimna

W "Pomorskiej" pracuję już ładnych kilkanaście lat, od początku w dziale sportowym. Najpierw w roli początkującego reportera, potem dziennikarza i wydawcy. Teraz kieruję pracą działu.


Nadal chętnie piszę - o sporcie w regionie, kraju, czasem i na świecie. O tym co dzieje się w halach, na boiskach, stadionach, a czasem również wokół nich. Najwięcej - o wydarzeniach z żużlowych torów, zwłaszcza bydgoskiej Polonii. Z ciekawością przyglądam się jednak również innym klubom i dyscyplinom.


Przy tym wszystkim staram się łączyć "starą szkołę" z wyzwaniami, jakie niesie za sobą współczesne dziennikarstwo.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.