Renata Zdanowicz

Świebodzin. Mieszkaniec nie zgadza się z wysoką opłatą cmentarną naliczaną przez gminę. Urząd twierdzi, że uchwała jest prawidłowa

Mieszkaniec kwestionuje prawidłowość pobranej opłaty cmentarnej, którą nalicza gmina Świebodzin. Jego zdaniem powinien zapłacić 300 zł, a nie jak mu Fot. Wiesław Zdanowicz Mieszkaniec kwestionuje prawidłowość pobranej opłaty cmentarnej, którą nalicza gmina Świebodzin. Jego zdaniem powinien zapłacić 300 zł, a nie jak mu naliczono 800 zł netto. Gmina twierdzi, że opłata została naliczona prawidłowo. Mieszkaniec zapowiada dochodzenia swojej racji w sądzie.
Renata Zdanowicz

Mieszkaniec kwestionuje prawidłowość pobranej opłaty cmentarnej, którą nalicza gmina Świebodzin. Jego zdaniem powinien zapłacić 300 zł, a nie jak mu naliczono 800 zł netto. Gmina twierdzi, że opłata została naliczona prawidłowo. Mieszkaniec zapowiada dochodzenia swojej racji w sądzie.

Świebodzin Mieszkaniec kwestionuje opłatę cmentarną

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze przeżyciem traumatycznym, lecz - jak się okazuje - załatwianie formalności związanych z pogrzebem też przynosi problemy.

Mieszkaniec zlecił usługę jednej z firm pogrzebowych, która zajęła się również kremacją ciała. Po pogrzebie firma przekazała mężczyźnie fakturę obciążającą za korzystanie z cmentarza na kwotę 800 zł netto.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Zdanowicz

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.