Edyta Hanszke

Świąteczna zbiórka żywności 2018 w województwie opolskim. 16 i 17 marca weźmie w niej udział 29 sklepów i 205 wolontariuszy

Tegoroczna wielkanocna zbiórka będzie prowadzona w najbliższy piątek i sobotę, 16 i 17 marca. Fot. Maciej Gapiński [O] Tegoroczna wielkanocna zbiórka będzie prowadzona w najbliższy piątek i sobotę, 16 i 17 marca.
Edyta Hanszke

Tegoroczną zbiórkę pod szyldem Federacji Banków Żywności w naszym województwie przeprowadzi 9 organizacji, m.in. z Opola, Strzelec Opolskich, czy Głubczyc.

W 29 sklepach na terenie województwa staną specjalne kosze, do których klienci będą mogli wkładać produkty z długim terminem przydatność, które trafią do najbardziej potrzebujących.

Jan Burniak, prezes Banku Żywności w Opolu, informuje, że zbiórkę przeprowadzi dziewięć regionalnych organizacji, wśród nich Monar, Stowarzyszenie Horyzont, Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom z Głubczyc, czy Barka ze Strzelec Opolskich.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Edyta Hanszke

Zajmuję się tematyką gospodarki, przedsiębiorczości, rynku pracy, ubezpieczeń i społeczną. Piszę o szeroko rozumianych pieniądzach: tych, które zarabiamy, wydajemy, ale także np. pochodzących z programów unijnych.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.