Jakub Lesiński

Sprintem wokół meczów oraz sytuacji sulechowskiego klubu

Jakub Lesiński

Przedstawiamy wyniki meczów Ligowej Europy, które były rozgrywane w niedzielny, późny wieczór oraz rezultat poniedziałkowego meczu kończącego zmagania w ramach 19. kolejki rodzimej ekstraklasy. Ponadto ostatnie spotkanie naszych szczypiornistek na mistrzostwach świata i zaproszenie na zebranie dotyczące przyszłości sulechowskiej siatkówki żeńskiej.

Minimalna porażka ze Szwedkami
Po dwóch meczach mistrzostw świata w Danii nasze szczypiornistki mają na koncie jedno zwycięstwo. W niedzielę zbyt trudnym rywalem dla nich okazały się Szwedki, które triumfowały 31:30 (15:13). Najwięcej bramek dla ekipy Kima Rasmussena zdobyły: Kudłacz-Gloc 6 i Stasiak 5. We wtorek, o godz. 18.30 „biało-czerwone” zagrają z Chinkami. Transmisja w TVP Sport.

Ligowa Europa i jeden mecz ekstraklasy
Wyników najlepszych lig Starego Kontynentu, które z racji późnej pory rozgrywania meczów nie zmieściliśmy w poniedziałkowym wydaniu „GL”. Hiszpania: Athletic Bilbao - Malaga CF 0:0. Włochy: Carpi FC - AC Milan 0:0. Francja: AS Saint-Etienne - Stade Rennais 1:1 (0:1). Eysseric (78-karny) - Henrique (40). Poniedziałek, ekstraklasa: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2:3 (0:3). Świerczok (62), Śpiączka (90) - Frączczak 2 (14, 34-karny), Lewandowski (3).

Będą debatować o przyszłości Zawiszy
W piątek, o godz. 17.00 w świetlicy Zespołu Szkół w Sulechowie przy ul. Piaskowej 52 odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze MLKS Zawiszy. Przedstawiciele klubu będą debatować o przyszłości zespołu seniorek, który w połowie listopada został wycofany z pierwszej ligi. Działacze zapraszają do udziału w spotkaniu wszystkich sympatyków sulechowskiej siatkówki.

Jakub Lesiński

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.