Bogumiła Rzeczkowska

Słupszczanie znęcali się nad współlokatorem. Odpowiadają też za molestowanie seksualne

Przed Sądem Okręgowym w Koszalinie toczy się proces trzech oskarżonych. Jeden z nich wcześniej przyznał się i dobrowolnie poddał karze 6 lat więzienia Fot. Fot. google maps Przed Sądem Okręgowym w Koszalinie toczy się proces trzech oskarżonych. Jeden z nich wcześniej przyznał się i dobrowolnie poddał karze 6 lat więzienia i 5 tys. zł na rzecz ofiary.
Bogumiła Rzeczkowska

Sprawa znęcania się i molestowania seksualnego 23-latka ze Słupska została wznowiona. Sąd Okręgowy w Koszalinie, przed którym toczy się proces, nie ogłosił wyroku.

Śledztwo w tej bulwersującej sprawie prowadziła koszalińska prokuratura rejonowa, ponieważ na obszarze jej działania doszło do przestępstwa. Również akt oskarżenia trafił do tamtejszego sądu.

Jednak pokrzywdzonym w tej sprawie jest 23-letni obecnie słupszczanin. Również oskarżeni pochodzą ze Słupska i okolic. To koledzy pokrzywdzonego z pracy i szkoły.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.