SĄSIEDZKA 29

Czytaj dalej
SĄSIEDZKA 29

SĄSIEDZKA 29

SĄSIEDZKA 29

GORĄCA OFERTA – SĄSIEDZKA 29

Twój dom w cenie mieszkania!

www.sasiedzka29.pl

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie najnowszą inwestycją spółki Investor Property polegającą na budowie kameralnego osiedla złożonego z dziesięciu domów przy ul. Sąsiedzkiej 29.

To już kolejny projekt naszego sprawdzonego zespołu, realizowany zaraz po bardzo ciepło przyjętej przez Opolan inwestycji na ul. Wyszomirskiego 8 (www.wyszomirskiego8.pl).

Tym razem z Wójtowej Wsi wracamy na pobliskie Szczepanowice!

W popularnych Szczepanowicach powstają nowoczesne domy dla osób szukających ciszy, spokoju i klimatu podmiejskiej miejscowości. Jednocześnie ta lokalizacja pozwala zachować przywileje wynikające z dostępu do infrastruktury miejskiej. W bezpiecznej okolicy jest wszystko co potrzebne rodzinie – szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, sklepy, przychodnia, restauracje.

Tutaj Wasze dzieci wreszcie mogą się bezpiecznie bawić we własnym ogródku, a Wy znajdziecie relaks pijąc ulubiony napój na tarasie. Możecie też bez obaw zostawić samochód korzystając z przynależnych do każdego domu dwóch miejsc parkingowych.

Bliskość terenów zielonych i łatwy dojazd zadbaną drogą pozwala na dotarcie na rowerze lub spacerem do pobliskiej pływalni Wodna Nuta oraz zielonych płuc miasta – Wyspy Bolko.

To jest dobre miejsce dla osób, które prowadzą zdrowy, aktywny tryb życia!

IDEALNY FORMAT DOMU DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

W wyniku wielu rozmów z naszymi Klientami o tym, co jest dla nich najważniejsze przy wyborze nowego domu stworzyliśmy uniwersalny projekt, który łączy funkcjonalność, niskie koszty eksploatacji, jest ekonomiczny w zakupie, zapewnia bezpieczne miejsca do parkowania i pozwala cieszyć się z własnego ogródka!

W inwestycji każdy lokal o powierzchni 72,64 m2 składa się z:

Dzięki zaprojektowaniu w jednej z sypialni dwóch okien i możliwości zmiany układu ścian działowych, to Ty zdecydujesz czy wolisz mieć na piętrze dwie sypialnie i garderobę czy też potrzebujesz więcej pomieszczeń i zlecisz podział na aż trzy osobne pokoje!

Inwestycja na Sąsiedzkiej 29 jest dobrze przemyślana, realizowana tylko we współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami i przy użyciu wysokiej klasy materiałów.

SĄSIEDZKA 29

W Investor Property nigdy nie idziemy na kompromis w sprawach jakości!

Posiadamy duże doświadczenie inwestycyjne i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.

Dzięki temu możecie Państwo mieszkać w wymarzonym domu przez długie lata ciesząc się wysokim komfortem.

SĄSIEDZKA 29

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Pro Media Sp. z o.o.