Salachna Auto

Czytaj dalej
Salachna Auto

Salachna Auto

Salachna Auto

Nazywam się Maciej Salachna i jestem właścicielem firmy Salachna Auto, która istnieje od 1982 roku. Moja działalność zlokalizowana jest w Nysie na terenie województwa opolskiego. Jako właściciel, osobiście koordynuję oraz kontroluję wszystkie zlecenia, jakie przyjmujemy. Przez wiele lat prowadzenia firmy zdobyłem ogrom wiedzy praktycznej oraz teoretycznej, którą wykorzystuję w codziennej pracy.

Produkty i usługi

Zatrudniam wyłącznie zdolnych i wykwalifikowanych fachowców. Każdy z mechaników, który pracuje w Salachna Auto, jest pasjonatem motoryzacji. Jako szef bardzo dbam o miłą atmosferę i komfort moich pracowników, gdyż mam świadomość, jak bardzo wpływa to na jakość wykonywanych usług.

Oferuję szereg profesjonalnych usług w zakresie mechaniki pojazdowej. Priorytetem dla mnie jest zapewnienie Klientowi pełnego komfortu, dlatego w miejsce każdego samochodu, który zostawiają Państwo w naszym warsztacie, proponujemy auto zastępcze.

Zapewniamy usługi takie jak:

Klienci najczęściej zlecają nam wykonanie instalacji LPG. Jest to usługa, z której słyniemy na lokalnym rynku. Zapewniamy wszystkie niezbędne części i elementy oraz kompletną instalację. Instalujemy LPG w samochodach każdej marki, w tym Cadillac, Porsche, BMW, KIA, Chrysler oraz wiele innych.

Dotychczas wykonaliśmy tysiące większych oraz mniejszych napraw, regeneracji oraz instalacji. Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z wykonanych usług. Przede wszystkim chwalą oni szybki czas realizacji, naszą niezawodność oraz atrakcyjne ceny.

Zapewniamy Klientom wstępną wycenę instalacji gazowych dla poszczególnych typów samochodów. Na naszej stronie znajdą Państwo wygodne narzędzie, które umożliwi nam oszacowanie kosztów. Wystarczy poświęcić kilka minut, a my sprawnie obliczymy koszty związane z realizacją.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Salachna Auto, która zlokalizowana jest w Nysie na terenie województwa opolskiego. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej.

Salachna Auto

tel. +48 77 433 89 33
tel.kom. +48 501 397 133

e-mail: [email protected]

www.salachna-auto.pl
www.salachna-diesel.pl
www.nysa-przeglady.pl
www.legalizacja-zbiorniki.pl

Polub nas na Facebook:
https://www.facebook.com/salachnaauto?fref=ts

Salachna Auto

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.