Joanna Krężelewska

Sądowy finał romansu, który rozpoczął się na Facebooku. Kochała. On zabił

Wyrok, który usłyszał Piotr R., jest nieprawomocny. Podczas jego uzasadnienia mężczyzna nie okazywał żadnych emocji. Fot. Radek Koleśnik Wyrok, który usłyszał Piotr R., jest nieprawomocny. Podczas jego uzasadnienia mężczyzna nie okazywał żadnych emocji.
Joanna Krężelewska

- Materiał dowodowy nie pozostawia wątpliwości, że Piotr R. jest winny - podkreślił sędzia Sądu Okręgowego w Koszalinie Robert Mąka.

15 lat za zabójstwo oraz w sumie 6 lat i miesiąc za kradzieże, włamania i używanie skradzionej karty bankowej. Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie zakończyła się sprawa zabójstwa Teresy R., do którego doszło 2 sierpnia 2016 r. w Koszalinie. Wyrok usłyszał 42-letni Piotr R. Łączna wymierzona mu kara to 18 lat za kratami.

Wyrok w sprawie bulwersującej zbrodni. Sąd przyznał zadośćuczynienie dla syna i męża zamordowanej kobiety. W jakiej wysokości?

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.