Rosół regeneracyjny

Czytaj dalej
.

Rosół regeneracyjny

.

Ilu z nas chciałoby a nie lubi, albo ilu chciałoby ale czasu brakuje na wartościowe, urozmaicone pichcenie?
Te wszystkie kasze, ziarna, warzywa, domowe pieczywo na zakwasie zamiast przyspieszaczy i polepszaczy…..
U nas nie chodzi o dietę, która jak bumerang do niejednego co roku, co wiosnę, co tęskne spojrzenie w stronę letniej odzieży wraca.
U nas chodzi o układ długoterminowy – o krzewienie świadomości spożywania pełnowartościowych regularnych naturalnych posiłków.

Rosół Regeneracyjny jest autorskim lokalnym projektem „matki kwoki” z Nysy. Powstał z pasji i potrzeby misji.

Każdy dzień dla naszej ekipy to rozwój i szansa na zdobycie nowych umiejętności a w efekcie urozmaicenie pudełkowej i eventowej oferty. Każdy to zabawa jedzeniem, która dostarcza nam ogromną radochę i pozwala zadowolić coraz to większą rzeszę zaciekawionych odbiorców.

Przygotowujemy dietę pudełkową zapewniającą Nysie wikt na cały roboczy tydzień - lancze, przekąski, kanapki, zupy i drugie dania. Wszystko zamknięte w czarne pudełeczka. Wszystko pełne autorskich, naturalnych kompozycji, własnego wypieku pieczywa, zaskarbiając sobie serca i podniebienia coraz szerszego grona Zjadaczy, za co zespół Rosoła bardzo dziękuje!

Diety pudełkowe dostarczamy od niedzieli do czwartku w godzinach: 18.00-20.00. Zamówienia zbieramy z 2 dniowym wyprzedzeniem do godziny 21.00.

A oprócz cateringu pudełkowego przyjmujemy zlecenia indywidualne - na obsługę spotkań rodzinnych oraz biznesowych, dbając o walory smakowe, naturalny skład oraz atrakcyjny wygląd eksponowanych tradycyjnych jak i nowatorskich dań.

Kontakt

694 437 322
https://regeneracyjny.com/
[email protected]

.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.