PSG EKOENERGIA

PSG EKOENERGIA

PSG EKOENERGIA
PSG EKOENERGIA

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki, oraz ogrzewania ekologicznego. Posiadamy zespół wykwalifikowanych doradców, techników, inżynierów jak i monterów po to, by wykonywane projekty dawały naszym Klientom zadowolenie, bezpieczeństwo oraz oszczędności i spokój na lata. W sposób kompleksowy pomożemy w zakresie optymalizacji energetycznej Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego, z wykorzystaniem najnowszych i najwyższych standardów jakości w zakresie odnawialnych źródeł energii.

PSG EKOENERGIA

Jesteśmy firmą z Opola, działamy na terenie całego województwa Opolskiego, Dolnośląskiego oraz Śląskiego.

Dotychczas wykonaliśmy ponad 700 instalacji fotowoltaicznych.

Montaże wykonywane są w sposób staranny i bez presji czasowej. Posiadamy 5 własnych ekip monterskich, co pozwala na krótki czas montażu (obecnie około 2-3 tygodnie) od kiedy zlecona zostaje inwestycja. W sumie realizowane jest ok. 50 instalacji fotowoltaicznych miesięcznie.

PSG EKOENERGIA

Posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową OC w firmie Aviva Polska w wysokości 1000 000 PLN. Gwarancja ta chroni wartość budynków czy sprzętów, w których przeprowadzane są montaże.

PSG EKOENERGIA

W ramach realizacji Umowy oprócz standardowej dostawy i montażu, który dokonujemy z należytą starannością w terminie 1- 2 dni roboczych zapewniamy:

PSG EKOENERGIA

GWARACJE!

Zapraszamy na nasza stronę internetową www.psgekoenergia.pl

PSG EKOENERGIA

Mail: biuro@psgekoenergia.pl

Tel. 798 800 777

Siedziba firmy:
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

PSG EKOENERGIA

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

zygmunt.czajka

Rozmowy, uzgodnienia, podpisanie umowy oraz montaż przebiegły bardzo sprawnie. Po wykonanym montażu wszystko posprzątane i doprowadzone do stanu pierwotnego. Nie muszę się martwić o dokumenty do Taurona czy o wniosek do programu Mój prąd. Polecam firmę.

rafik

Jestem po instalacji - firma zdecydowanie godna polecenia!
Wszystko za mnie załatwili: sprawy w zakładzie energetycznym i wniosek do programu mój prąd a instalacja działa i produkuje ;-)
Zdecydowanie polecam!

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Pro Media Sp. z o.o.