Przebudowa drogi w Cisowej. Brak dojść do posesji, rozgrzebane chodniki, bałagan. "Skończymy za miesiąc" - mówią drogowcy

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Tomasz Kapica

Przebudowa drogi w Cisowej. Brak dojść do posesji, rozgrzebane chodniki, bałagan. "Skończymy za miesiąc" - mówią drogowcy

Tomasz Kapica

Mieszkańcy kędzierzyńskiego osiedla Cisowa są wściekli na trwającą w nieskończoność przebudowę głównej drogi. Powód? Dopiero od niedawna prace idą pełną parą, a sama inwestycja jest rozgrzebana. Czytelnicy przysłali nam zdjęcia.

Mieszkańcy kędzierzyńskiego osiedla Cisowa są wściekli na trwającą w nieskończoność przebudowę głównej drogi. Powód? Dopiero od niedawna prace idą pełną parą, a sama inwestycja jest rozgrzebana. Podobnie jest na niektórych innych opolskich budowach.

Remont drogi z osiedla Kuźniczki do Cisowej to największa inwestycja drogowa ostatnich lat w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Ma kosztować 12 mln zł. Rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku i wiązała z dużymi utrudnieniami dla mieszkańców obu osiedli. Objazd przez Sławięcice liczy prawie 10 km w jedną stronę!

 • Dlaczego przebudowa drogi ciągnie się tak długo?
 • Kiedy ma się wreszcie zakończyć?
Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Kapica

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmują się sprawami, które są istotne dla mieszkańców, a także regionalną i ogólnopolską polityką. Patrzę władzy na ręce. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.