Proinwent Wojciech Jarząbek - klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja - instalacje do domu i firmy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Proinwent Wojciech Jarząbek - klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja - instalacje do domu i firmy

Materiał informacyjny

Wykonujemy kompletne układy rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywaliśmy przez ostatnie 15 lat, co pozwala nam zapewnić najwyższy standard wykonania oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Wszystkie zlecenia poprzedzamy dogłębną analizą techniczną, opracowaniem dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem finansowym. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która jest gotowa do odpowiedzi na każde Państwa pytanie. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to: bezpłatny dojazd, oględziny, doradztwo, projekt i wycena przyszłej realizacji inwestycji u naszego nowego Klienta! Usługi świadczymy na terenie całego woj. świętokrzyskiego.

PROINWENT oferuje:

Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja - instalacje do domu i firmy

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia ma odpowiednia jakość powietrza. Nagromadzony w niej pył, kurz, drobnoustroje i zanieczyszczenia mają negatywny wpływ na nasz organizm. Na rynku znajdziemy wiele różnych rozwiązań dla tego typu problemów, które sprawdzą się dobrze zarówno w domu, jak i w naszej firmie.

Rekuperacja jest dobrym rozwiązaniem ze względu na zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza przy jednoczesnym jego podgrzaniu. To pozwala na znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania domu lub budynku. Dlatego jest to najczęściej wybierany model w nowo postawionych budynkach. Wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła najlepiej jest zaplanować już w projekcie naszego budynku, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować ją także w domach i budynkach już zamieszkałych. Coraz częściej inwestorzy decydują się na montaż wentylacji mechanicznej z rekuperatorem w celu zaopatrzenia powierzchni biurowych w świeże powietrze.

Zajmujemy się montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje zarówno do pojedyńczych pomieszczeń, klimatyzację do mieszkań i domów, klimatyzację do serwerowni, jak i systemy klimatyzacji VRV obejmujące klimatyzację kilkudziesięciu pomieszczeń biurowych, czy hotelowych.

Sprawna wentylacja w domu to absolutna podstawa. Od tego, jak sprawnie działa centrala wentylacyjna, zależy nie tylko komfort osób przebywających w budynku, ale także bezpieczeństwo. To

jednak nie koniec. Nowoczesne systemy wentylacyjne, takie jak na przykład wentylacja z rekuperacją, pozwalają również odzyskać ciepło z powietrza, a co za tym idzie – obniżyć koszty ogrzewania budynku.

Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem?

Jeśli tak, skorzystaj z oferty naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Siedziba biura

25-127 Kielce
Aleja na stadion 50 lok.202

Proinwent Wojciech Jarząbek - Strona główna | Facebook
Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.