Marzena Sutryk

Praca dla więźniów, to się opłaca każdej ze stron - skazanym, pracodawcom, państwu

O wychodzeniu skazanych z zadłużenia mówił Roman Pomianowski, prezes zarządu Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych w Poznaniu Fot. Radek Koleśnik O wychodzeniu skazanych z zadłużenia mówił Roman Pomianowski, prezes zarządu Stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych w Poznaniu
Marzena Sutryk

O korzyściach płynących z zatrudnienia skazanych nie tylko za murami więziennymi, ale w zwykłych zakładach pracy, dyskutowano w Koszalinie.

Spotkanie z udziałem służb więziennych i przedsiębiorców z regionu zorganizowała Terenowa Rada ds. Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym dla Okręgu Koszalińskiego. Dodajmy, że Rada (podobne ciała są powoływane w całym kraju), liczy 35 osób. Wśród członków są przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, policji, jednostek pomocy społecznej, samorządów, urzędów pracy.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.