Poród pod gradem kamieni WIDEO + ZDJĘCIA Kobieta rodziła, a chuligani rzucali kamieniami w karetkę

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapala
Monika Chruścińska-Dragan

Poród pod gradem kamieni WIDEO + ZDJĘCIA Kobieta rodziła, a chuligani rzucali kamieniami w karetkę

Monika Chruścińska-Dragan

Poród pod gradem kamieni w Katowicach: Młoda kobieta rodziła w karetce pogotowia, a banda pijanych chuliganów rzucała w nią kamieniami. Agresywni młodzi ludzie byli tak pijani, że do tej pory trzeźwieją. ZOBACZ WIDEO + ZDJĘCIA

Poród pod gradem kamieni w Katowicach:

Takich przeżyć nikomu nie życzymy. Sytuacja była dramatyczna, bo dziecko juz zaczęło przychodzić na świat. Na szczęście karetka szybko przyjechała i młoda kobieta mogła oddać się w ręce lekarzy. Ale to jeszcze nic w porównaniu do tego, co miało ją czekać w trakcie szybkiego przejazdu z domu do szpitala.

CZYTAJ KONIECZNIE O ZARZUTACH PROKURATORSKICH:
OBRZUCILI KARETKĘ KAMIENIAMI. TO BANDYCI! BYŁO O WŁOS OD TRAGEDII

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 00.30 przy ul. Wiosny Ludów w Katowicach. Dwaj pijani chuligani obrzucili kamieniami karetkę pogotowia wiozącą do szpitala kobietę w ciąży.

Rozpoczęła się już akcja porodowa. Na szczęście ani kobieta, ani załoga karetki nie została ranna. Nikomu nic się nie stało - podkreśla kom. Jacek Pytel z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Świadkami zdarzenia byli za to policjanci wydziału kryminalnego w cywilnym ubraniu.

- Natychmiast wkroczyli do akcji i po krótkim pościgu zatrzymali dwóch chuliganów - relacjonuje kom. Pytel. - Mężczyźni byli pijani. Teraz trzeźwieją, jutro czeka ich wizyta u prokuratora - zapowiada policjant.

Zatrzymani przez policję mają 18 i 19 lat.

CZYTAJ KONIECZNIE O ZARZUTACH PROKURATORSKICH:
OBRZUCILI KARETKĘ KAMIENIAMI. TO BANDYCI! BYŁO O WŁOS OD TRAGEDII

JAKA KARA POWINNA SPOTKAĆ CHULIGANÓW? NAPISZ W KOMENTARZU


*Waloryzacja rent i emerytur 2015 PODWYŻKA NIE DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWA
*16-letni Wojtek z Piekar zmarł na lekcji WF. Szok w szkole ZDJĘCIA
*Zielony jęczmień na odchudzanie? Tak! To działa. Właśnie zielony jęczmień stosują gwiazdy TV
*Koncert Linkin Park w Rybniku POZNAJ SZCZEGÓŁY + BILETY
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

Monika Chruścińska-Dragan

Komentarze

51
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

jb

teraz rzucaja kamieniami sikuty a co bedzie jak dojzeja tylko ukarac

Von Darecki

WSZYSCY PIEP RZYCIE BEZ SENSU JAK PIJANI POLACY!

777 wychow uje ULICA i GETTA PLebsu FAWELI rufnie roZOOłorzonego BOGactfa elyty KOryta

777 to misie POdobo . (gość) • 12.03.15, 18:26:27

Ten rząd zdrajców musi odejść

Już oceniłeś tę opinię. +2 / -4
Autor komentarza nie dodał zdjęcia

• 12.03.15, 15:33:55

Najgorszy okres w historii gospodarki Polski rozpoczął się w roku 1990, gdy został wprowadzony tzw. plan Balcerowicza-Sachsa. Okres ten trwa do dzisiaj i przez niektórych analityków został nazwany „rzezią polskiego przemysłu”. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do bogatej literatury natomiast tutaj krótko powiem, że wpływy z prywatyzacji zakładów przemysłowych wyniosły w latach 1990 – 2010 około 120 mld złotych. Jak to się stało, że pomimo takiego zastrzyku gotówki, dług nie zmniejsza się, tylko ciągle zwiększa?

W roku obecnym dług przekroczył już magiczną barierę biliona złotych i wynosił w dniu 10 lipca 2014 roku o godzinie 16-ej 1 053 098 300 000 złotych. Pobieżnie licząc, jest to na tę chwilę 350 miliardów dolarów, czyli sto razy więcej niż miała Islandia w roku 2000. Gdybyśmy byli krajem sto razy większym od Islandii to byłby to dług porównywalny. Ale przecież tak nie jest. Nie wiem jaka to jest wartość w stosunku do naszej gospodarki narodowej, nie wiem kto i kiedy to spłaci? Podejrzewam, że 75% tego długu to lichwiarskie odsetki nakładane nie tylko na dług ale także na narastające odsetki. Czyli odsetki od odsetek.Reszty dopełniła żywiołowa wyprzedaż strategicznych gałęzi przemysłu narodowego. Różnorakie lokalne przedsiębiorstwa poupadały. Oglądałem niedawno w Walimiu koło Wałbrzycha ruiny fabryki wyrobów włókienniczych. Kilka hektarów terenu i obraz jak po wojnie. Zapytałem napotkanego mieszkańca o tę dewastację. A on mi na to, że jest to „pomnik Balcerowicza”. Były tam duże zakłady dziewiarskie. W ramach gierkowskich kredytów za dewizy zakupiono tam nową maszynę do produkcji tkanin. Fabrykę następnie sprywatyzowano i sprzedano za symboliczne pieniądze. Nowy właściciel zdemontował maszyny, sprzedał je z zyskiem, a całą resztę zostawił na pastwę losu. Setki ludzi straciło pracę, a teren być może czeka na niemieckiego kupca, gdy upłyną terminy ochronne zabraniające sprzedaży polskich ziem w obce ręce. Takich przykładów „reformy” Balcerowicza znajdziemy w całej Polsce tysiące. Gdzie są pieniądze za wyprzedany majątek…? ̶ pytają emeryci i bezrobotni.

antyszopek

Jeb**** SMrODY z szopów

olo

powinni takie wpierdal dostać pałami,że przez tydzień by chodzili na czworakach,co to wogóle za propozycja tego szczuna?!2 lata na 5 w zawiasach i będzie przed gówniarzami pdobnymi do siebie szpanował.Powinien dostać piątkę od dechy do dechy!zero tolerancji.

S.K

Cackanie się z łobuzami a narzekanie i obwinianie policji. Są więc efekty

zx

Jeden taki nawoływał "róbta co chceta" - no to robio.

obserwator

trochę wyrozumiałości, przecież młodzież musi się wyszaleć, znowu policja się czepia, podobnie jak w Legionowie, przecie on tylko chciał zapalić skręta, teraz wszyscy tak robią ... :(

Jorguś Nierobisch richtig Niemiec

Fany żółto niybeskie to byli kolegi uod Jorga, tygo ze Ukrainen. Fany tysz ze Ukrainen, bo Jorg pakupitsa na ekskursji we Lwowiu.
Czimce se karlusy.

Jorguś Nierobisch richtig Niemiec

Fany żółto niybeskie to byli kolegi uod Jorga, tygo ze Ukrainen. Fany tysz ze Ukrainen, bo Jorg pakupitsa na ekskursji we Lwowiu.
Czimce se karlusy.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.