Rajmund Wełnic

Pomysł 17. województwa? Temat jest robiony czysto pod kampanię Wyborczą

Pomysł 17. województwa? Temat jest robiony czysto pod kampanię Wyborczą Fot. Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic

Rozmowa z Bartoszem Arłukowiczem, posłem Platformy Obywatelskiej, byłym ministrem zdrowia i kandydatem Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiegom.

Panie ministrze, czy lubi pan literaturę science fiction?

Niespecjalnie, nie czytam tego rodzaju książek ani nie oglądam filmów fantastyczno-naukowych.

A szkoda, bo patrząc na liderów KE do Parlamentu Europejskiego w naszym regionie miałem wrażenie, że jak bohater „Wehikułu czasu” przeniosłem się w przeszłość. O jakieś 10 lat wstecz, gdy pan i „jedynka” na liście Bogusław Liberadzki byliście razem w Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.