.

Pompy ciepła, rekuperacja - Termika

Pompy ciepła, rekuperacja - Termika
.

Od chwili powstania naszej firmy zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń. Naszym priorytetem jest dążenie do najlepszej jakości wykonywanych przez nas usług, a co za tym idzie - zadowolenie klienta.

Na bieżąco śledzimy pojawiające się nowości, uczestniczymy w szkoleniach, podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc zaproponować Państwu najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne.

Właściciel firmy, Damian Kądzioła, kładzie ogromny nacisk na wykonywanie nowoczesnych, energooszczędnych instalacji z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii, w szczególności Pomp Ciepła. Ukończone studia kierunkowe na Politechnice Opolskiej, pozwalają mu na dobranie i zaproponowanie najlepszych rozwiązań.

Wentylacja mechaniczna z wykorzystaniem naszych urządzeń odznacza się zawsze wyjątkową sprawnością działania. Rekuperacja to rozwiązanie dla osób, którym zależy na zmniejszeniu kosztów ogrzewania. Proponujemy więc Państwu rozwiązania energooszczędne dla domu, wykorzystujące najnowsze, wysokiej jakości urządzenia.

Dzięki współpracy z wieloma hurtowniami i dostawcami w/w branży zapewniamy ciągły tok prac powierzonych nam inwestycji i wysoką jakość ich wykonania.

Zaprojektujemy instalację, dobierzemy urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne. Nasza oferta obejmuje między innymi pompy ciepła, kotły gazowe, klimatyzatory, rekuperatory. Przedstawimy Państwu kilka propozycji cenowych.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt - chętnie udzielimy niezbędnych informacji.

Sprawdź również: montaż pomp ciepła, montaż klimatyzacji, montaż kotłów, ogniwa fotowoltaiczne opolskie.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Tam znajdą Państwo najświeższe informacje!

FUH "Termika" Damian Kądzioła

45-628 Opole
ul. Kosmonautów 3
tel. kom.: 501 587 026
tel. kom.: 605 251 182

.

plus.nto.pl

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Pro Media Sp. z o.o.