Mariusz Parkitny

Polityk Platformy musi wpłacić pół miliona złotych

Polityk Platformy musi wpłacić pół miliona złotych Fot. Mariusz Parkitny
Mariusz Parkitny

Szczeciński sąd przedłużył wczoraj areszt posłowi Stanisławowi Gawłowskiemu. Polityk Platformy Obywatelskiej będzie mógł wyjść na wolność, jeśli wpłaci 500 tys. zł. Ma na to dwa tygodnie.

- Gawłowski wychodzi - ogłosił wczoraj na Twitterze mec. Roman Giertych, po pięciogodzinnym posiedzeniu sądu okręgowego w Szczecinie. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana i nie tak optymistyczna dla polityka. Poseł faktycznie będzie mógł opuścić areszt, jeśli wpłaci pół miliona złotych. Sąd jednak podtrzymał ustalenia prokuratury, że prawdopodobieństwo popełnienia przestępstw jest duże.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.