Sławomir Skomra

Policjant chował się podczas napadu na Żabkę. Dziewulski pyta hejterów: - Miałeś kiedyś serce w d... ze strachu?

Policjant chował się podczas napadu na Żabkę. Dziewulski pyta hejterów: - Miałeś kiedyś serce w d... ze strachu? Fot. kadr z monitoringu
Sławomir Skomra

Ten filmik obiegł wszystkie media: funkcjonariusz CBŚP podczas napadu na sklep schował się za skrzynkami. Zalała go fala hejtu. Doświadczony policjant jasno: Może go oceniać tylko ten, kto był kiedyś w takiej sytuacji.

„On się wcale nie bał, on po prostu jest ostrożny i zdecydowanie nieśmiały do dziewczyn”. „No to już chyba taki pracownik do emerytury nie wyjdzie z archiwum”. „Kulson usiadł za półką z chipsami.” To te łagodniejsze komentarze internetowe dotyczące funkcjonariusza lubelskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, który akurat był w sklepie Żabka przy ul. Szafiowej podczas napadu.

Po emisji w internecie zaroiło się od komentarzy wyśmiewających policjanta. „Mam nadzieje że go zwolnią i przestaniemy płacić ogromne pieniądze temu bumelantowi co tylko wypłatę potrafi brać, widać że nie nadaje się do tej pracy”. - to jeden z nich. Szczegóły w artykule.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Sławomir Skomra

Pracuje w mediach już kilkanaście lat. Od kilku w redakcji "Kuriera Lubelskiego". Zajmował się niemal wszystkimi działkami dziennikarskimi - od służby zdrowia do biznesu. Teraz zajmuje się głównie polityką, samorządem i policją.

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

31 węzłowy Burke

Lepiej zamilcz. Dupę grzałes na Okęciu zeby ludzie na,zachód nie uciekali. Co za bezczelny typek! A kulson był skuteczny bo napastnicy złapani. A co, mial ew. życiem ryzykować dla paru flaszek z gorzałą?????31

plus.nto.pl

Jesień 50% taniej!

Nie tylko liście spadają na jesień! 90-dniowy dostęp do prenumeraty tańszy o 50%!

55,00 110,00

Nie tylko liście spadają na jesień! Cena cyfrowej prenumeraty Nowej Trybuny Opolskiej również: 90-dniowy dostęp 50% taniej!

Kup teraz

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Pro Media Sp. z o.o.