Panowie, z okazji Dnia Kobiet dajcie nam dobre emocje!

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Iwona Kłopocka-Marcjasz

Panowie, z okazji Dnia Kobiet dajcie nam dobre emocje!

Iwona Kłopocka-Marcjasz

Kwiatki-czekoladki są miłe, ale banalne. Współczesna kobieta jest aktywna i niezależna, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Przyjemność sprawi jej lot w tunelu aerodynamicznym, a jeśli takiego brak w okolicy, to masaż relaksacyjny.

Z badań wynika, że współczesne Polki to kobiety, które znają swoją wartość, wiedzą, na co je stać i nie boją się sięgać po to, o czym marzą oraz czego pragną. Tak widzą same siebie i tak są postrzegane przez mężczyzn. Ponad połowa z nich uważa, że priorytetem Polki jest kariera, a 40 procent uważa, że rodzina.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Kłopocka-Marcjasz

Moje zainteresowania zawodowe to: zdrowie, oświata, kultura, sprawy społeczne. Obserwuję działania instytucji ochrony zdrowia i zachodzące w nich zmiany systemowe. Piszę o osiągnięciach opolskiego środowiska medycznego, nowatorskich zabiegach, nowoczesnych technologiach i sprzęcie.
Na bieżąco śledzę też życie opolskich szkół. Piszę o wszelkich istotnych dla nauczycieli i uczniów sprawach, relacjonuję przebieg najważniejszych szkolnych wydarzeń. Redaguję dodatek "Twoja Kariera", poświęcony nowinkom w szkołach zawodowych. Interesuje mnie też życie akademickie, szczególnie Uniwersytetu Opolskiego (współtworzę dodatek "Akademicka").
Piszę także o wydarzeniach kulturalnych w regionie (szczególnie interesuje mnie teatr). Interesuje mnie także szeroko pojęta problematyka społeczna.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Pro Media Sp. z o.o.