PAK systemy ogrodzeniowe

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PAK systemy ogrodzeniowe

Materiał informacyjny

PRODUKCJA I MONTAŻ WSZELKIEGO RODZAJU OGRODZEŃ I BALUSTRAD

Nasze atuty:

W naszej szerokiej ofercie posiadamy: panele ogrodzeniowe wraz z całym asortymentem do montażu, bramy wjazdowe, ogrodzenia, balustrady, schody, balkony, automatyka i wiele innych usług.

POMIARY U KLIENTA

Po przedstawieniu wstępnej oferty – nasz doradca przyjedzie do Państwa wykonać profesjonalne pomiary. My w tym czasie przygotujemy indywidualną wycenę wybranych usług.

PRODUKCJA POD WYMIAR

Aby zapewnić Państwu idealnie dopasowane ogrodzenia, bramy, balustrady itp. Proponujemy produkcje pod wymiar. Dzięki temu mamy pewność, że elementy składowe będą symetryczne.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po sfinalizowaniu zamówienia i przygotowaniu przez nas wszelkich potrzebnych elementów. Nasi monterzy przyjadą i zamontują zamówioną bramę, ogrodzenie, balustradę itp.

Ogrodzenia

Wszystkie produkowane przez nas ogrodzenia są bardzo estetyczne, trwałe i w rozsądnych cenach. Dodatkowo wszystko robimy na wymiar. Nasza szeroka gama produktów gwarantuje, że znajdą u nas Państwo ogrodzenia dostosowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Bramy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy przesuwne, dwuskrzydłowe. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak również duże przedsiębiorstwa.

Automatyka

Mamy w sprzedaży wszelkie niezbędne części, które pozwalają na stworzenie świetnie działającego systemu automatycznego – piloty, siłowniki, listwy zębate, urządzenia zwiększające zasięg anteny, centrale sterujące, akumulatory, fotokomórki i wiele innych

Inne

Balustrady i schody to kolejny profil naszej działalności. Każda nasza balustrada czy schody są bardzo precyzyjnie wykonane. Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy możliwość wyboru koloru balustrady z wzornika podstawowego jak również rozszerzonego.

pod indywidualne zamówienie klienta

PAK SYSTEMY OGRODZENIOWE

Ul. Krzanowicka 68
45-020 Opole

Telefon: +48 794 711 975
Email: pakogrodzenia@gmail.com

pak-ogrodzenia.pl
www.facebook.com/paksystems/
Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.