OUTLET markowych mebli

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

OUTLET markowych mebli

Materiał informacyjny

Jesteśmy OUTLETEM markowych mebli, który znajduję się w Opolu przy ul. Szarych Szeregów 34G ( obok stadionu Gwardii ).

Oferujemy nowe, wysokiej jakości nowoczesne oraz designerskie meble w atrakcyjnych cenach.

W naszym salonie można zakupić końcówki kolekcji produktów marki HABUFA, są to meble z tradycją – ich produkcja rozpoczęła się w 1968r. HABUFA jest jedną z czołowych firm produkującą meble w krajach Beneluksu oraz bardzo doceniana i mocno poszukiwana w całej Europie. Swój sukces zawdzięcza strategii, która kładzie nacisk na modne wzory, jakości dostosowanej do ceny oraz niezwykłą dbałość o zadowolenie klienta.

HABUFA posiada cztery marki:

Sprzedaż mebli prowadzimy od 1989r, mamy w tej branży ogromne doświadczenie. Outlet Habufa to 600m3 powierzchni ekspozycyjnej, posiadamy największy w Polsce wybór stołów dostępnych ”od ręki„ . Stoły klasyczne, w stylu loftowym, rustykalnym, vintage, industrialnym – drewniane, szklane, betonowe, w których systemy rozkładania zaskakują swoją łatwością w obsłudze oraz pomysłowością rozwiązań.

Szeroki wybór mebli skrzyniowych do salonu i jadalni, wykonanych z niezwykłą dbałością o detal, często tylko pojedyncze i niepowtarzalne egzemplarze. Krzesła tapicerowane wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, również skórzane, każde bardzo komfortowe, takich modeli krzeseł nie znajdzie się w popularnych sieciówkach.

Oprócz mebli oferujemy lampy, żyrandole oraz kinkiety wykonane z prawdziwego kryształu austriackiego i włoskiego. Lampy w stylu loftowym stylizowane na wzór lamp przemysłowych i fabrycznych.

Prowadzimy skup i sprzedaż dzieł sztuki i antyków.

Jesteśmy wyjątkowym miejscem, w którym znajdują się niezwykłe rzeczy.

nr tel. 515 606 766 lub 577 777 501
mebleklero.pl

Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.