Marzena Sutryk

Oszuści polują na seniorów z Koszalina. Przestrzegajcie swoich bliskich

Seniorzy - niestety - często padają ofiarami oszustów, którzy uciekają się do różnego rodzaju podstępów, by wyłudzić od starszych osób pieniądze Fot. Radek Koleśnik Seniorzy - niestety - często padają ofiarami oszustów, którzy uciekają się do różnego rodzaju podstępów, by wyłudzić od starszych osób pieniądze
Marzena Sutryk

Po raz kolejny przestępcy, podając się za fałszywych funkcjonariuszy CBŚP, próbowali oszukać mieszkańców Koszalina. Policjanci ostrzegają i apelują o wzmożoną ostrożność.

Policjanci z koszalińskiej komendy otrzymali kilka zgłoszeń o tym, że kobieta, podająca się za policjantkę Centralnego Biura Śledczego Policji, próbowała oszukać osoby starsze. - Schemat działania sprawców jest podobny jak w innych tego typu przypadkach - mówi st. sierż. Beata Gałka, rzeczniczka koszalińskiej komendy policji.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.