Tomasz Kapica

Opolanie nie chcą już tak często zmieniać pracy

Pracodawcy są gotowi więcej płacić, ale stawiają warunek, aby pracownicy podnosili swoje kompetencje. To też powoduje, że ta rotacja jest coraz mnie Fot. pomorska.pl/pixabay.com Pracodawcy są gotowi więcej płacić, ale stawiają warunek, aby pracownicy podnosili swoje kompetencje. To też powoduje, że ta rotacja jest coraz mniejsza
Tomasz Kapica

Wolą negocjować podwyżki z dotychczasowym pracodawcą, niż szukać innych. O dużo lepszą pensję u konkurencji jest jednak trudno, bo wynagrodzenia wyrównują się.

Daria Horodysz z Kędzierzyna-Koźla po skończeniu technikum handlowego od zawsze pracowała w tej jednej branży. - Było normą, że sprzedawczynie w sklepach dość często się zmieniały. Pół roku u jednego pracodawcy, potem szukało się innego gdzie można zarobić przynajmniej 200 złotych więcej - opowiada kobieta.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Kapica

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmują się sprawami, które są istotne dla mieszkańców, a także regionalną i ogólnopolską polityką. Patrzę władzy na ręce. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.