OKNA DRZWI ROLETY PARAPETY - od zakupu po montaż

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

OKNA DRZWI ROLETY PARAPETY - od zakupu po montaż

Materiał informacyjny

Specjalizujemy się w produkcji okien, parapetów, okiennic, drzwi, podłóg i schodów z drewna iglastego, liściastego oraz egzotycznego.

OKNA

Inwestycja na lata. Dlatego oferujemy Państwu różnorodne modele i warianty okien drewnianych, z PVC czy aluminiowych na zamówienie. Produkowane z materiałów najwyższej jakości zapewniają szczelność i bezpieczeństwo. Łączą w sobie wyjątkowy wygląd i nowoczesne technologie.

DRZWI

Nasza oferta obejmuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wymiarach i formach wykończenia oraz o różnych zastosowaniach. Nasze drzwi są trwałe, bezpieczne i ponadczasowe.

PARAPETY

Działamy na rynku jako producent od lat. Dlatego stworzyliśmy ofertę na oryginalne i wytrzymałe wyposażenie, dopasowane do twojego domu. Oferujemy parapety drewniane oraz kamienne.

SCHODY

Schody drewniane wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Realizujemy projekty w każdym stylu od nowoczesnego po klasyczny. Montujemy schody o konstrukcji samonośnej jak i betonowej.

PODŁOGI

Nasze podłogi drewniane posiadają stabilną konstrukcję. Naturalne podłogi to wyjątkowa estetyka. Idealnie nadają się także do ogrzewania podłogowego. W ofercie posiadamy panele podłogowe oraz parkiety.

ROLETY

Rolety to komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Skonstruowane są z myślą o praktycznych rozwiązaniach, co pozwala na łatwe i długotrwałe użytkowanie. Sterowane ręcznie lub elektrycznie.

PPUH LENBUD Sebastian Leński
ul. Kołłątaja 7, 48-100 Głubczyce
tel. 696 744 940
lenbud1@wp.pl
www.lenbud-stolarstwo.pl
www.facebook.com/lenbud.stolarstwo

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.