Odwołaj wakacje, póki czas. To najbardziej niebezpieczne miejsca świata

Czytaj dalej
a.w.

Odwołaj wakacje, póki czas. To najbardziej niebezpieczne miejsca świata

a.w.

NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. Niebezpieczne kraje, do których MSZ odradza podróż. Planujesz urlop? Sprawdź czy miejsce, do którego się wybierasz jest bezpieczne. Ministerstwo Spraw Zagranicznych systematycznie publikuje ostrzeżenia przed podróżą. Niebezpieczne kraje to często popularne kierunki wakacyjne. Sprawdź, żeby nie ryzykować.

Lista najbardziej niebezpiecznych krajów jest aktualizowana na bieżąco przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Na listę trafiają kraje, w których odbywają się walki zbrojne, zamieszki i protesty, zagrożenia terrorystyczne czy niepokoje społeczne. To duże ułatwienie dla poszukujących pomysłu na wykorzystanie zaległego urlopu. Miejsca, co do których wydane zostało ostrzeżenie powinny się znaleźć na czarnej liście, przynajmniej do odwołania zagrożenie dla podróżnych.

Nowe ostrzeżenia MSZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie próżnuje. W ostatnim czasie wydało 4 nowe ostrzeżenia przed podróżą. Większość z nich to ostrzeżenia drugiego stopnia - ostrzeżenia przed podróżą. Każdy stopień ostrzeżenia wiąże się z zagrożeniem, na każdy powinniśmy patrzeć z uwagą. Szczególnie, jeśli wakacje wykupujemy dużo wcześniej i nie da się już odwołać rezerwacji.

Planujesz podróż? Niebezpieczne kraje 2019

W czasie wypoczynku bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie da się w pełni odpocząć, kiedy zagrożenie dla naszego życia i zdrowia jest realne. Niestety wiele popularnych kierunków podróży znajduje się na liście krajów, do których podróże są odradzane. Bądź na bieżąco i sprawdź jakie kraje znajdują się na czarnej liście.

TOP10 najbardziej niebezpiecznych krajów na podróż

Bezpieczne podróżowanie - zarejestruj się w serwisie "Odyseusz"

Każdą podróż czy to wakacyjną, zawodową czy też długoterminową warto zarejestrować w serwisie Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Odyseusz”. To dodatkowy wentyl bezpieczeństwa, który w przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, pozwoli na szybki kontakt w celu udzielenia niezbędnych informacji oraz pomocy. Dzięki "Odyseuszowi" otrzymasz także powiadomienia o zagrożeniach w kraju podróży, będziesz zawsze na bieżąco.

Rejestracja w serwisie "Odyseusz" trwa zaledwie 5 minut. Zgłoszenie swojego wyjazdu jest dobrowolne, ale ma same plusy, więc warto to robić przed każdym wyjazdem poza granice kraju.


a.w.

Komentarze

38
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Jonash

Co za cymbał to wypisuje ? Jakieś dawno nie aktualne informacje. Maroko niebezpieczne ? Dopiero co wróciłem i tak bezpiecznego kraju muzułmańskiego, miłych i przychylnych ludzi to nie widziałem nigdzie. Bzdury i głupoty.

xxx

"wypocząć i naladowac baterie na caly nastepny rok" to jakis bełkot i ściema; kazdy wie ze po powrocie po urlopie po tygodniu wszystko wraca do "normy";

JM

Bzdury a nie rekomendacje. W grudniu byliśmy na Kubie, w niektórych rejonach widać były skutki Irmy ale już doprowadzali sytuację do normy. Nawet na Cayo Coco które było bardzo dotknięte huraganami uruchomili lotnisko. Teraz po kolejnym pół roku sytuacja będzie na pewno normalna, o ile można tak powiedzieć o Kubie. Polecam ten kraj do zobaczenia, ale nie siedzieć w Varadero tylko przejechać całą.

f

No z moimi niskimi zarobkami w Polsce to do d*** pojadę, a nie do Indonezji.

Taka prawda

po jakiego jadą Polacy do jakiegoś tam izraelka ugandy pakistanu somalii ? chyba tylko by trypla i choróbska zwieść nawet jak im łba nie utną , jest wiele naprawdę ładnych ciekawych miejsc czystych i bezpiecznych na świecie .

777 8LECIE NIE RZONDU I LIBER CUREFSSTWA

SOSnoF CEm SZKIELETCZYZNOM KUBY ROZPRUWACZA ORAZ MACZETOWYM KRAKOWEM ŁYSYCH ARABÓW Z KALI fatu ISSIS OZnAKA WyKLuczenia I BOGACTWA POLANDI.

Anonymus Silesius

to dostać po ry...ju za mówienie po niemiecku nie mówiąc o arabskim.Najlepiej się nie opalać na ciemny brąz bo można być zaraz porównanym do araba,turasa albo innego kuta...sa hehe.Na mecze piłkarskie najlepiej nie chodzić bo można być skopanym przez kiboli! Dzęki za taki urlop!

Wojtek

Zostańcie na wsi odizolowani od świata.

^

w tym ostatnim kalifacie to nawet gorzałki już normalnie nie kupisz. Italia Kalifat Junction - baza przesiadkowa dla wszelkiej maści bydła z Afryki. Wniosek jest taki, że całe afrykańskie bydło zasiliło europejskie bydło więc tam musieli zostać tylko spokojni ludzie i warto tam pojechać na wakacje.

mama

boję się latać samolotem więc nie wyjeżdżam zbyt daleko. Z mężem i dzieciakami wybieramy nasze polskie morze, zwykle jedziemy do Mielna, bo mamy tam ulubiony hotel Unitral. Zawsze jesteśmy zadowoleni z pobytu.
http://www.unitral.pl/wakacje-2018-w-unitralu.html

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.