Materiał informacyjny

Nawozy ASMAR-WAP - efekty stosowania

Nawozy ASMAR-WAP - efekty stosowania
Materiał informacyjny

Stosując nasze nawozy otrzymujemy znaczącą poprawę pH gleby oraz jej parametrów zaburzonych przez różne czynniki zewnętrzne. Poniżej w sposób graficzny przedstawione są 4 warianty zastosowań nawozów w rolnictwie. Wyłącznie poprawne wapnowanie oraz przestrzeganie zaleceń producenta jak również OSChR jest w stanie najefektywniej zwiększyć plony, które uzyskamy. Szczegółowy opis wariantów podany jest w dziale PRODUKTY.

KILKA SŁÓW O NASZYCH NAWOZACH

Nasze nawozy to dobra inwestycja w przyszłe plony, zaawansowana metoda granulacji oraz poprawny wysiew gwarantują oczekiwane efekty Posiadamy magazyny wysokiego składu przez co zapewniamy naszych odbiorcom stałe i terminowe dostawy nawozów Nawozy pakowane w big bag 600kg Zapewniamy również transport naszych nawozów.

SKŁAD PRODUKTU

DAWKOWANIE

ZASTOSOWANIE
Nasz produkt to wysokoprocentowe wapno nawozowe granulowane. Nadaje się do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne i wszystkie gleby, niezależnie od ich składu mineralnego. Nawóz można stosować głównie przedsiewnie. Można stosować w połączeniu z innymi nawozami z wyjątkiem saletry amonowej, fosforanu amonu i siarczanu amonu. Stosować z odstępem czasowym min. 4 tygodnie.

ZALETY WAPNA

Biuro
98-355 Trębaczew
ul. Cmentarna 3

Zakład produkcyjny
98-355 Działoszyn
ul. Podłęczna 22D

Zamówienia / Sprzedaż

tel. 511 450 934
tel. 607 603 514

Godziny pracy

Pon - Pt 7.00 - 17.00
Sobota: 7.00 - 14.00

www.asmar-wap.pl
[email protected]
Materiał informacyjny

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.