Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Pustak Cerblok 25 P+W z Cegielni Przecław to sprawdzony produkt na rynku budowlanym

Wyroby Cegielni Przecław są polecane przez budowlańców i fachowców. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.cegielniaprzeclaw.pl Fot. Materiały uczestnika konkursu Wyroby Cegielni Przecław są polecane przez budowlańców i fachowców. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.cegielniaprzeclaw.pl
Urszula Sobol

Pustak Cerblok 25 P+W to produkt zgłoszony do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 przez Cegielnię Przecław. Wyrób ekologiczny, przyjazny środowisku, w bardzo dobrej cenie.

Pustak Cerblok 25 P+W o wymiarach: długość 37 cm, szerokość 25 cm i wysokość 22 cm cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Ceniony jest za wysoką jakość przez klientów i fachowców. Pustak ma wiele zalet m.in. muruje się bez spoiny pionowej, pustak na pióro, wpust, daje idealne wypoziomowanie muru, lekki, wytrzymały, konstrukcyjny, naturalny, wyprodukowany z gliny. Gwarantuje dobry mikroklimat wewnątrz domu.

Cegielnia Przecław z nagrodami i wyróżnieniami

Wyroby przecławskiej cegielni cieszyły się dobrą marką już w dwudziestoleciu międzywojennym.

Cegielnia Przecław dała się poznać jako wiarygodny dostawca i klient. Ten wizerunek potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje firma.

Nie tylko klienci doceniają Cegielnię Przecław i nie tylko za jakość produktów. Podkarpacka Izba Handlowo-Gospodarcza przyznała jej w 2017 roku tytuł Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego, podkarpaccy samorządowcy uznali ją tego samego roku za Wzorową Firmę, co potwierdzili statuetką, dyplomem i tytułem.

W katalogu nagród jest jeszcze pięć tytułów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, ceniona wśród przedsiębiorców nagroda Fair Play, a władze samorządu lokalnego nieraz honorowały przedsiębiorstwo tytułem Złotego Podatnika Gminy Przecław.

Producent z szeroką ofertą ceramiki budowlanej

Cegielnia „Przecław” jest producentem niemal wszystkiego, co oferuje ceramika budowlana: od małych cegieł działowych po pustaki MAX 220, wielkogabarytowe pustaki ścienne i nowoczesne ceramiczne stropy.

Dzięki środkom własnym i wsparciu Unii Europejskiej, zakład od kilku lat przeżywa jakościowy i technologiczny skok. W efekcie wyroby Cegielni są w stanie sprostać najnowszym wymaganiom rynku materiałów budowlanych.

Jedna z nielicznych, polskich firm ceramiki budowlanej

W roku 2009 Cegielnia Przecław została rozbudowana, a stara, wysłużona linia produkcyjna została zastąpiona nową, zautomatyzowaną, odpowiadającą wszystkim współczesnym trendom.

- Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty, badania i świadectwa, potwierdzające wysoką jakość naszej ceramiki. Potwierdzeniem tej jakości są zdobywane na licznych targach i wystawach medale i wyróżnienia. Dzięki intensywnemu rozwojowi jesteśmy jedną z nielicznych, polskich firm ceramiki budowlanej wypalających swoje wyroby w piecu tunelowym - mówi Beata Wójcik, prezes firmy.

I dodaje, że Cegielnia Przecław jest formą rodzinną.

- Nie traktujemy Cegielni Przecław jako tylko zjawiska biznesowego, ale raczej bardzo osobiście, również jako część lokalnej społeczności - tłumaczy prezes firmy. - Dlatego dochodowość firmy jest ważna, ale nie najważniejsza.

Warto wiedzieć!

Cegielnia Przecław

to polski Zakład produkcyjny dbający o swoich klientów: żywo reagujący na każde sugestie ze strony każdego odbiorcy. Rzetelność w wykonywaniu zleceń, miła i fachowa obsługa powodują, że od lat mają swoich stałych odbiorców, którzy zaufali ich profesjonalizmowi. Również z myślą o wygodzie klientów oddane są do ich dyspozycji samorozładowcze samochody ciężarowe, zdolne jednorazowo przewieźć ponad dwa tysiące pustaków.

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.