Krzysztof Strauchmann

Monika Harlos z Otmuchowa mistrzynią Polski we florystyce

Po ogłoszeniu werdyktu jury Monika Harlos nie kryła swojego szczęścia. - Dla mnie to olbrzymie wyróżnienie - stwierdziła. Fot. Stowarzyszenie Florystów Polskich Po ogłoszeniu werdyktu jury Monika Harlos nie kryła swojego szczęścia. - Dla mnie to olbrzymie wyróżnienie - stwierdziła.
Krzysztof Strauchmann

- Dla kogoś z małego miasta jak ja, to olbrzymie wyróżnienie. Nie wierzyłam, że się uda, ale cieszę się bardzo, że moje kompozycje spodobały się jurorom – komentuje Monika Harlos z Otmuchowa. Pani Monika wygrała III Florystyczne Mistrzostwa Polski, organizowane na zamku Książ przez Stowarzyszenie Florystów Polskich.

Do konkursu stanęło w tym roku 10 florystów, którzy wcześniej uczestniczyli w etapach regionalnych. Finał konkursu Mistrza Polski zorganizowany na zamku Książ koło Wałbrzycha, stał na bardzo wysokim poziomie, a florystka z Otmuchowa pokonała między innymi poprzedniego mistrza kraju.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Strauchmann

Jako dziennikarz zajmuję się wszystkimi wydarzeniami związanymi z powiatem nyskim i prudnickim. Piszę reportaże o ciekawych ludziach, interesuję się życiem społecznym i gospodarczym, zachęcam do uprawniania turystyki. Interesuję się historią regionu, zwłaszcza tą najnowszą. Staram się dostrzegać przemiany we współczesnym świecie. Zależy mi na tym, aby dotrzeć do dociekliwego Czytelnika z interesującym tematem w ciekawej formie.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.