Miliony złotych na inwestycje w Zielonej Górze. Szpital zyska nowy OIOM, remontu doczeka się też okulistyka. Wszystko dla komfortu chorych

Czytaj dalej
Fot. Natalia Dyjas-Szatkowska
Natalia Dyjas-Szatkowska

Miliony złotych na inwestycje w Zielonej Górze. Szpital zyska nowy OIOM, remontu doczeka się też okulistyka. Wszystko dla komfortu chorych

Natalia Dyjas-Szatkowska

Ostatnio informowaliśmy o nowej pracowni badań molekularnych, a już okazuje się, że zielonogórski szpital szykuje się na kolejne zmiany. Lecznica doczeka się remontu klinicznego oddziału anestezjologii i intensywnej terapii oraz klinicznego oddziału okulistyki.

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął decyzję o realizacji (w trybie pozakonkursowym) projektu, który obejmie przebudowę i odnowienie klinicznego oddziału anestezjologii i intensywnej terapii, ale też okulistyki w zielonogórskim szpitalu, z pieniędzy Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

zielonogórzanka

Tylko żeby na zmodernizowanym OIOM -ie była poczekalnia dla ludzi oczekujących na przyjęcie z prawdziwego zdarzenia wyposażona w WC a warunki oczekiwania nieraz kilku godzinne były ludzkie. W tej poczekalni nie powinni przesiadywać członkowie rodzin, bo nieraz wygląda to na rodzinny piknik.
Poczekalnia ta powinna być objęta nadzorem medycznym a nie babolem straszącym ludzi ochroną lub policją. Chyba nie na tym polega kwalifikacja ludzi do przyjęcia na OIOM. Może gwiazda oddziału, radny rowerowy coś na ten temat opowie czytelnikom GL.

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.