Michał Janota, piłkarz Stali Mielec: Całe szczęście, że udało się trafić. Uważam jednak, że możemy czuć się skrzywdzeni

Czytaj dalej
Kuba Zegarliński

- Cieszę się, że udało mi się zdobyć gola w końcówce. Uważam jednak, że zostaliśmy skrzywdzeni przez sędziego - mówi Micha Janota. Jego Stal Mielec zremisowała z Odrą Opole 2:2. To właśnie gol Janoty w 95. minucie dał ten remis.

W meczu z Odrą dokonaliście wielkiej rzeczy. Wyciągnąć z 0:2 na 2:2, mając jedynie kilka minut, to naprawdę wielka sztuka. Dodatkowo pan zdobył piękną bramkę.

Całe szczęście, że udało się trafić, aczkolwiek uważam, że możemy czuć się pokrzywdzeni, bo sędzia nas skrzywdził. Udało nam się jednak z tego wyjść obronną ręką i ten punkt trzeba szanować.