Marek Bluj

Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii przyznaje, że chce z kolegami wygrać z Onico Warszawa i odgryźć się za zeszłoroczne porażki

Mateusz Masłowski to niezwykle ambitny i waleczny zawodnik, który z każdym sezonem jest coraz lepszy na swojej pozycji Fot. Krzysztof Kapica Mateusz Masłowski to niezwykle ambitny i waleczny zawodnik, który z każdym sezonem jest coraz lepszy na swojej pozycji
Marek Bluj

Asseco Resovia ma za sobą nieudaną inaugurację w Zawierciu, a przed sobą mecz z Onico Warszawa. W zeszłym sezonie rzeszowianie przegrali z nimi dwukrotnie. Mateusz Masłowski przyznaje, że bardzo chcą, by w środę zła karta się odwróciła.

- Szkoda nam meczu w Zawierciu, ponieważ byliśmy bardzo blisko wygranej. W tie-breaku mieliśmy ogromną przewagę. Wiadomo, pierwszy mecz jest zawsze ciężki, zwłaszcza w tej wspaniałej hali, w której jest fantastyczna atmosfera, gdzie kibice tak mocno żyją siatkówką. Musimy przyjąć tę porażkę na klatę i postarać się o punkty w kolejnym spotkaniu - mówi Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii, która na inaugurację sezonu przegrała z Wartą 2:3.

Gorąca atmosfera w Zawierciu poniosła Wartę do zwycięstwa. Ciężko się tam gra?

Sama atmosfera tylko pomaga. Każdemu zawodnikowi, przy takim dopingu, w takich warunkach, gra się tylko i wyłącznie przyjemnie. W tie-breaku na zagrywkę wszedł Kamil Semeniuk, wykonał serię kilku świetnych zagrywek, a nam się akurat przydarzyła niefortunna seria w tym kluczowym momencie meczu, dlatego ta porażka tym bardziej boli. Próbowaliśmy wszystkiego, nie udało się. Zobaczymy co będzie dalej, jak to będzie w środowym, bardzo ciężkim meczu z Warszawą w naszej hali. Na pewno czeka nas bardzo trudna przeprawa.

W dalszej części treści Mateusz Masłowski mówi m. in. o:

 • pojedynku z Onico Warszawa
 • tegorocznym składzie Asseco Resovii
Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.