Łódzkie: Jest nowy wicekurator łódzkiej oświaty. Został powołany 16 listopada 2020

Czytaj dalej
Fot. mat.pras. Kuratorium Oświaty w Łodzi
Magdalena Jach

Łódzkie: Jest nowy wicekurator łódzkiej oświaty. Został powołany 16 listopada 2020

Magdalena Jach

Andrzej Krych został wicekuratorem oświaty w Łodzi. Ostatnio po odwołaniu poprzedniego kuratora Grzegorza Wierzchowskiego, zanim stanowisko objął nowy kurator Waldemar Flajszer, Krychowi powierzono obowiązki kuratora łódzkiej oświaty. Jednak w konkursie na to stanowisko się nie startował.

Andrzej Krych nowym wicekuratorem oświaty w Łodzi

Minister edukacji i nauki, na wniosek kuratora łodzkiej oświaty, powołał w poniedziałek 16 listopada 2020 nowego wicekuratora oświaty. Został nim Andrzej Krych, doświadczony i wieloletni pracownik Kuratorium Oświaty w Łodzi. Nominację na to stanowisko wręczył łódzki kurator oświaty Waldemar Flajszer.

– Wiedza, kompetencje i bogate doświadczenie zawodowe wicekuratora Andrzeja Krycha są rękojmią, że na tym stanowisku będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki – podkreślił kurator Waldemar Flajszer.

Andrzej Krych nowym wicekuratorem oświaty w Łodzi

Andrzej Krych w Kuratorium Oświaty w Łodzi pracuje od 1998 roku. W ciągu 22 lat pełnił funkcje wizytatora, kierownika Oddziału Zamiejscowego Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, dyrektora Delegatury w Piotrkowie Trybunalskim, dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznego, zastępcy dyrektora Wydziału Rozwoju Edukacji oraz pełniącego obowiązki Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Magdalena Jach

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.