Kraft Salon Wnętrz

Czytaj dalej
/

Kraft Salon Wnętrz

/

Salon wnętrz Kraft został otwarty w sierpniu 2016 roku w Namysłowie. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Mieści się w odrestaurowanych i zmodernizowanych wnętrzach dawnych zabudowań charakterystycznych dla architektury regionalnej. Z uwagą śledzimy najnowsze trendy i dbamy, aby nasz asortyment był nietuzinkowy. Specjalnie dla naszych klientów sprowadzamy produkty marek takich jak Petite Friture, Vita Copenhagen, Wild & Soft, Grupa Products oraz Lorena Canals.

W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów: meble skrzyniowe i tapicerowane, stoły i krzesła, łóżka, materace, a także artykuły związane z dekoracją wnętrz. Współpracujemy z firmami cieszącymi się zasłużoną renomą jak VOX, Forte, Wajnert, Meble Nova, Caya Design, Janpol, New Elegance, Halex, Signal, Texpol czy Pinio.

Wzbogaciliśmy również naszą ofertę o szycie na wymiar, by nasi klienci mogli dopasować dekoracje tekstylne do swojego wnętrza, a nie na odwrót. Zapewniamy naszym klientom najlepszą jakość i wysokie standardy obsługi, a naszym celem nadrzędnym jest ich satysfakcja ze świadczonych przez nas usług. Każdego dnia pracujemy na to, by w jak największym stopniu ułatwić Wam stworzenie wnętrza, o jakim marzycie.

Do zobaczenia w Krafcie !

O firmie

Salon wnętrz KRAFT - to miejsce narodziło się z pasji i z marzeń. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się przekształcaniem starych, podupadłych budynków oraz mieszkań w tętniące życiem i piękne miejsca. Naszą wiedzę

i umiejętności sprawdziliśmy na jednym z najbardziej wymagających rynków – we Francji, a zwłaszcza w jej sercu – w Paryżu. Połączenie rzetelności i finezji jakie nastąpiło podczas długoletniej współpracy dwóch firm - polskiej i francuskiej – przełożyło się na zupełnie nową jakość. Okazało się, że polskie rzemiosło i pracowitość znalazły uznanie, a my mogliśmy doskonalić nasz warsztat, ucząc się od najlepszych.

Wkrótce nie tylko śledziliśmy trendy, ale zaczęliśmy je również tworzyć dzięki współpracy z utalentowanymi francuskimi architektami i pro

projektantami wnętrz. Dziś chcielibyśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie w miejscu najbliższym naszym sercom. Salon wnętrz KRAFT jest miejscem, w którym znajdą Państwo wszystko, co potrzebne dla waszego domu.

Zakupy można zrobić w przyjaznym otoczeniu przy pomocy wykwalifikowanego personelu.

Zaoferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wiedza, doświadczenie i rzetelność czy estetyka, funkcjonalność i harmonia? Jesteśmy w stanie zagwarantować Wam jedno i drugie – kompleksową obsługę, poczynając od graficznych przestrzennych projektów i wizualizacji wnętrz, poprzez fachowy dobór materiałów, mebli i dodatków, aż do transportu i montażu u klienta.

Dzięki połączeniu polskiej i francuskiej jakości zyskaliśmy nie tylko renomę, ale i zaufanie, na którym najbardziej nam zależy.

/

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Pro Media Sp. z o.o.