Kolejne światła na ul. Niemodlińskiej w Opolu, zmaleje płynność ruchu. Miasto planuje „zieloną falę”, ale nie wiadomo, kiedy ją uruchomi

Czytaj dalej
Fot. Piotr Guzik
Piotr Guzik

Kolejne światła na ul. Niemodlińskiej w Opolu, zmaleje płynność ruchu. Miasto planuje „zieloną falę”, ale nie wiadomo, kiedy ją uruchomi

Piotr Guzik

Do końca roku na skrzyżowaniu ul. Niemodlińskiej z Dambonia ma powstać sygnalizacja świetlna. To ograniczy płynność na głównej trasie przez Zaodrze. Sytuację ma poprawić “zielona fala”.

Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik prezydenta Opola, tłumaczy, że powstanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Niemodlińskiej z Dambonia spowodowane jest wnioskami mieszkańców i kierowców, którzy mają kłopot z włączeniem się tam do ruchu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Piotr Guzik

Opolanin z urodzenia. Stara się, by mieszkańcy byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Opole. Za pomocą zdjęć i filmów dokumentuje jego metamorfozy, które w codziennym zabieganiu mogą umykać. Zagląda tam, gdzie nie każdy może bądź chce wejść - na place budowy i do niszczejących konstrukcji. Opisuje działania i plany władz, jak i reakcje mieszkańców na ich poczynania. Śledzi działalność lokalnych polityków i pisze o tym, o czym niekoniecznie chcą mówić otwarcie, a co pozwala lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nto.pl

cyfrowa zniżka -50%

Trwa Festiwal Cyfrowych Zniżek!

55,00 110,00

Do 10 października skorzystaj z aż 50% zniżki na kwartalny dostęp do treści cyfrowych, archiwalnych i aktualnych wydań gazety w wersji PDF.

Kup teraz

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Pro Media Sp. z o.o.