Lila Sayed

Kierowca subaru potrącił 17-latkę na pasach!

Kierowca subaru   potrącił 17-latkę   na pasach!
Lila Sayed

Subaru wjechało w 17-latkę przechodzącą po pasach.

W Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Franciszkańskiej w Łodzi można oddawać krew dla 17-latki, która została wczoraj potrącona na ul. Kościuszki (fragment drogi krajowej nr 72) przez subaru legacy. Dziewczyna była mniej więcej w połowie pokonania jezdni, gdy jadący w kierunku Łodzi samochód wjechał w nią. Prędkość, z którą poruszało się subaru, była dość spora, bo auto zatrzymało się dopiero ok. 20 metrów za zebrą.

Zakrwawionej i nieprzytomnej dziewczynie na pomoc ruszyli ratownicy medyczni. Jeszcze w karetce pogotowia reanimowano ją. Na sygnałach została przewieziona do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

- Dziewczyna chyba szła do szkoły - mówi pan Mariusz, który był na miejscu zdarzenia. - Często dzieci tędy przechodzą na pobliski przystanek w drodze do szkoły.

- Funkcjonariusze przebadali 65-latka, który siedział za kierownicą subaru, alkomatem. Okazało się, że jest trzeźwy - informuje Marusz Chmiel w Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach. - Na razie udało się ustalić, że dziewczyna znajdowała się mniej więcej na środku przejścia. Zabezpieczono monitoring z kamery samochodowej subaru oraz z kamery przemysłowej. Ze względu na dobrą widoczność, rzadko dochodzi tam do wypadków.

Lila Sayed

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Pro Media Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Pro Media Sp. z o.o.